اخبار

آغاز فعالیت ستاد انتخاباتی روحانی در استان فارس

گردشگری شیراز

مراسم افتتاح رسمی فعالیت ستاد انتخاباتی حسن روحانی در استان فارس با حضور نمایندگان شیراز در مجلس ، دست‌اندرکاران ستادهای شهرستانی و فعالان سیاسی و حامیان دولت برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی، بهرام پارسایی، نماینده شیراز در مجلس و عضو هیات رییسه فراکسیون امید در این مراسم گفت: رقابت در انتخابات یک رقابت جدی است و حمایت ما، حمایت از یک شخص نیست که حمایت از یک جریان ریشه دار مملکت می باشد.

پارسایی  با بیان اینکه برخی تمام سعی شان در به حاشیه راندن جریان اصیل اصلاح‌طلب می باشد اما بدانند که این جریان قابل حذف نیست؛ چرا که این جریان گفتمانی مبتنی بر عقلانیت  است، خاطرنشان کرد: یادمان نمی رود که ٨ سال قدرت در دست یک گروه خاص بود اما نتوانستند این جریان را به حاشیه برانند؛ چرا که از دل مردم برآمده و برای همیشه ثابت و پایدار خواهد ماند.

hR1493485319 آغاز فعالیت ستاد انتخاباتی روحانی در استان فارس

سخنگوی کمیسیون اصل ٩٠ مجلس شورای اسلامی به برگزاری نخستین مناظره تلوزیونی کاندیداهای ریاست جمهوری اشاره و با بیان اینکه در این برنامه شاهد بودیم که بیش از ارائه برنامه، شعار داده شد، گفت: سئوال من از یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری این است که نظر شما در مورد اعترافات سعید مرتضوی که قاضی زیر دست شما بود چیست؟ و همچنین نظرشان در مورد برگزاری لغو کنسرت ها و یاسخنرانیهایی که مجوز قانونی داشتند، چیست؟

پارسایی با طرح سوال دیگری مبنی بر اینکه کاندیدایی که تحمل انتقاد یک سایت  را ندارد و بازانتشار خبر املاک نجومی از مدیر مسئول این سایت شکایت می کند، چگونه می تواند رئیس جمهور شود، در حالیکه تحمل ندارند؟ گفت: در مجلس شاهد بودیم که چه لابی هایی در پشت پرده موجب شد تا مصوبه تحقیق و تفحص از شهرداریها به سرانجام نرسد؛ سوال ما این است که اگر آنها به سلامت اداری مجموعه خود اطمینان دارند، چرا نگرانند؟

وی یادآور شد: در انتخابات دور قبل شاهد بودیم که عکس یک بانوی دانشگاهی را در مناظرات منتشر کردند و مشابه این بی اخلاقی را در مناظره دو شب گذشته مشاهده کردیم.

پارسایی با تاکید بر این نکته که برخی  کاندیدا های ریاست جمهوری با زدن اتهام به روحانی دنبال مطرح کردن نام خود هستند، گفت: امروز دیگر فرصت آزمون و خطا نداریم، لذا همت کرده و از جریان عقلانیت حمایت کنیم.

 

 کسانی که نسخه تقلبی انقلابی گری را عرضه کردند توان دفاع از آن را ندارند

فرج‌الله رجبی، نماینده شیراز در مجلس نیز در این مراسم با اشاره به اینکه عده‌ای ۱۲ سال پیش نسخه تقلبی از انقلابی گری و ولایتمداری را عرضه کردند گفت: این افراد امروز نه توان دفاع از این نسخه را دارند و نه مسئولیت آن را بر عهده می‌گیرند.

uN1493485320 آغاز فعالیت ستاد انتخاباتی روحانی در استان فارس

رجبی با اشاره به آنچه روز گذشته در مناظره تلوزیونی کاندیداها گذشت، تاکید کرد:مناظره دیروز نشان داد جریان اصولگرا در سال‌های گذشته موفق به کادرسازی و تربیت نیروهای کار امد نشده در حالی که ما اصلاح‌طلبان برای ۱۴۰۰ نیز کاندیدای بالقوه‌ای همچون اسحاق جهانگیری خواهیم داشت.

وی ادامه داد برخی نشان دادند در مقایسه با ۱۲ سال پیش چیزی بر دانش و کارآمدی آنها افزوده نشده و تنها ۱۲ سال پیرتر شده‌اند.

 

قانون‌مداری محور فعالیت ستاد روحانی است

عبدالحمید معافیان، رئیس ستاد روحانی در استان فارس نیز در این مراسم با تصریح بر اینکه مبنای فعالیت ما در این ستاد، قانون و قانونمداری است، بیان کرد: از بروز هر گونه رفتار و برخوردهای هنجارشکنانه در طول انتخابات جلوگیری خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه شورای راهبردی در ستاد تشکیل شده و هماهنگی با سایر ستادهای زیرمجموعه و احزاب در جهت پیش بردن برنامه ها در حال انجام است، خاطرنشان کرد: در صورتی که احزاب و تشکل های اصلاح طلب در سطح شهرستانها به صورت مستقل شوراها و ستادهای مردمی را راه اندازی کنند، با آنها مقابله نخواهیم کرد.

معافیان با تاکید بر این نکته که امروز فرصت تقسیم غنائم نیست، افزود: دستاوردهای دولت توسط مسىولان کمیته ها باید به خوبی در میان لایه های مختلف تبیین شود.

وی همچنین تاکید کرد که ستاد روحانی تحت هیچ عنوان در لیست انتخابات شورای شهر و روستا دخالت نخواهد کرد و صدور هرگونه بیانیه و یا اعلامیه از سوی ستاد را رد خواهد کرد.

دوره جدید دولت زمان بهرمندی از میوه تدبیر و ثمرات امید است

محمد ابراهیم انصاری لاری، استاندار دولت اصلاحات در استان فارس در مراسم افتتاح ستاد روحانی  گفت: دوره جدید دولت آقای روحانی دوره بهره بردن از میوه‌های تدبیر و ثمرات امید می باشد.

انصاری لاری با بیان اینکه دولت روحانی سرزمینی سوخته را تحویل گرفته بود، خاطرنشان کرد: دولت یازدهم بذر تحول و پیشرفت را در این زمین کاشته است که این سرزمین را از  خزان زدگی به بهار آورده و امروز تداوم دولت میتواند بهار را به تابستان پر میوه تبدیل کند.

وی همچنین با بیان اینکه امروز هاشمی رفسنجانی هر چند زیر خروارها خاک خفته از بسیاری زندگان که بر خاک قدم برمی‌دارند موثر تر است ابراز امیدواری کرد آخرین آرزوی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مبنی بر تداوم دولت روحانی نیز محقق شود.

استاندار فارس در دولت اصلاحات با اشاره به اینکه اگر حتی ۱۰درصد از  افکار و ایده‌های دولت‌های نهم و دهم  دوباره به مدیریت کشوری بازگردد فاجعه بزرگی رخ خواهد داد تاکید کرد: در آستانه انتخابات با انواع تهمت‌ها و تخریب‌ها علیه دولت مواجه هستیم اما باید توجه داش که قرار نبود با آمدن دولت روحانی نهرها پر از شیر عسل شود و راحیه گل و ریحان همه جا را درنوردد بلکه انتظار ما این بود که دولت به اندازه طاقت بشری دانا توانا و درست کار باشد.

وی ادامه داد: همین که توهمات کودکانه و ایده‌های نابخردانه و خرافات باقی مانده از دوره قبل دفع شده موفقیت بزرگی به دست آمده است

انصاری لاری به تحولات ایجاده شده در دولت یازدهم اشاره کرد و افزود: در همین استان فارس چهار سال پیش شاهد فضای بسیار امنیتی و سنگینی بودیم که برگزاری چنین جلساتی هرگز امکان پذیر نبود و این دستاورد بسیار مهمی است‌.

وی همچنین درباره مناظره‌های ریاست جمهوری روز جمعه نیز گفت : آنکه شیفته مقام است هرگز شایسته مقام نیست

انصاری لاری مردم استان فارس را آزادی‌خواه و هوشیار و دانا خواند و ابراز امیدواری کرد در انتخابات پیش رو نیز بهترین گزینه را انتخاب کنند‌.

انصاری لاری با ابراز تاسف از اینکه عده‌ای مسند ریاست جمهوری را با کارگاه بافندگی اشتباه گرفته‌اند تاکید کرد: این جایگاه اگر هم کارگاه بافندگی باشد کارگاه حریر بافی است که به داشتن تحمل، صبر، دانش و تجربه نیازمند می باشد.

هتل های شیراز

gV1493485321 آغاز فعالیت ستاد انتخاباتی روحانی در استان فارس

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن