اخبار

امیدی به اجرای طرح در حوزه حمل و نقل شیراز وجود ندارد

گردشگری شیراز

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر شیراز گفت: وضعیت نابسامان حوزه معاونت حمل و نقل به گونه ای شده که هیچ امیدی به اجرای طرح جدید در شیراز وجود ندارد.

نواب قائدی عصر چهارشنبه در نطق پیش از دستور صد و سومین جلسه شورای شهر بیان کرد: حتی ساده‌ترین اقدامات در معاونت حمل و نقل  مانند نصب چراغ راهنمایی در یک نقطه از شهر که نه به عملیات عمرانی خاصی نیاز دارد و نه بودجه هنگفتی را طلب می‌کند، چیزی در حدود ۸ ماه زمان می‌برد!!! با این اوصاف چگونه می‌توان تحقق موارد کلان را انتظار داشت.

وی افزود: مواردی که امروز مطرح شد، تنها بخشی از کاستی‌های موجود در حوزه این معاونت بود که تاکنون بارها، هم به مدیران این حوزه و هم به شهردار در این موارد تذکرات متعددی داده شده است. اما افسوس که این تذکرات تاکنون راه به جایی نبرده است.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز اظهار کرد: به عنوان نماینده مردم، موارد را به استحضار آنها برسانم و این رویکردی است که از این به بعد در پیش گرفته و مسائلی که به نتیجه نمی‌رسند را در صحن علنی شورا به اطلاع شهروندان گرامی می‌رسانم.

قائدی در خصوص وضعیت حمل و نقل تصریح کرد: ماهیت پیچیده و چند وجهی حمل و نقل این نیازمندی را ایجاد کرده که طرح‌های مورد نظر در این حوزه از پشتوانه علمی لازم و مطالعه جامع و کافی برخوردار باشد و به سبب ماهیت پویا و متغیر آن لازم است تا نیازها در اسرع وقت شناسایی و از همه مهمتر در کمترین زمان ممکن اجرایی گردد.

هتل های شیراز

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن