اخبار

برپایی بیمارستان صحرایی در شهر خاوران جهرم

گردشگری شیراز

شهر خاوران شهرستان جهرم میزبان جهادگران عرصه سلامت خواهد بود.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهری بقیه الله (عج) جهرم گفت: چهارمین بیمارستان صحرایی گروه جهادی شهید نامجو این حوزه مقاومت ۱۲ مهرماه امسال به مدت یک روز در شهر خاوران شهرستان جهرم برپا می‌شود
سرهنگ علی پناه افزود: در این بیمارستان صحرایی ۲۴ فوق تخصص و متخصص، شش پزشک عمومی و ۵۰ نفر کادر درمانی ارایه خدمت می‌کنند.
وی گفت: این اردوی جهادی به منظور ارائه خدمت به افراد کم برخوردار در شهر خاوران و روستا‌های همجوار آن در قالب سه ایستگاه عمومی، تخصصی و بهداشت برگزار می‌شود.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهری بقیه الله (عج) جهرم گفت :در این بیمارستان خدماتی از قبیل آموزش، پایش سلامت، مشاوره و ارجاع به پزشک‌های عمومی ارائه می‌شود.
وی افزود: در ایستگاه تخصصی هم خدماتی در زمینه‌های چشم پزشکی، بیماری‌های داخلی، دندان پزشکی، ارتوپدی، بیماری‌های عفونی، قلب و عروق، اطفال، زنان، گوش، حلق و بینی، مغز و اعصاب، طب اورژانس، کلیه و مجاری ادراری، مامایی، طب سنتی و توانبخشی و غدد به بیماران داده می‌شود.
سرهنگ علی پناه گفت: همچنین در ایستگاه بهداشت این بیمارستان صحرایی امکاناتی همچون آزمایشگاه، اکو، نوار قلب، تزریقات و داروخانه برقرار می شود.
شهر خاوران در ۱۱۵ کیلومتری شیراز قرار دارد.

هتل های شیراز

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن