اخبار

حجت الاسلام رئیسی به هیچ گروهی وابسته نیست

گردشگری شیراز

رئیس ستاد انتخاباتی مردمی حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: این نامزد انتخابات ریاست جمهوری به هیچ جناح و گروهی وابسته نیست و مردم به صورت خودجوش به ستاد وی کمک می کنند.

محمدخلیل عسکری شنبه در جمع خبرنگاران در شیراز افزود: رویکرد این نامزد انتخابات مردم محوری می باشد و هدف وی، تغییر وضعیت موجود به نفع مردم می باشد.
وی بیان کرد: حجت الاسلام رئیسی از هیچ سازمانی برای تبلیغات استفاده نمی‌کند بلکه ستادهای این نامزد انتخابات با کمک‌های مردمی اداره می‌شود.
رئیس ستاد انتخاباتی مردمی حجت الاسلام رئیسی با اشاره به تاکیدهای رهبر معظم انقلاب بر اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی گفت: امروز توجه به اقتصاد مقاومتی با توجه به مطالبات رهبری بسیار مهم می باشد و حجت‌الاسلام رئیسی می‌تواند این مطالبات بر زمین مانده را به سرانجام برساند.
وی ادامه داد: حجت‌الاسلام رئیسی به دلیل سابقه پاک مدیریتی و اشرافی که بر قوانین و مقررات دارد می‌تواند با رانت و اختلاس و گسترش قاچاق در کشور مبارزه کند.
عسکری در بخش دیگری از سخنان خود گفت: حجت‌الاسلام رئیسی دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه جاری به استان فارس سفر و برنامه‌های خود را برای مردم تشریح می‌کند.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود.

هتل های شیراز

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن